Konkurs i wyjątkowe Palmy w Wolinie

To był dla nas wyjątkowy i bardzo wzruszający czas. Nasi uczestnicy z ogromnym sercem i zaangażowaniem wzięli udział w konkursie na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną, organizowanym przez
Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wolinie. 

W każdą palmę włożyliśmy nie tylko pracę, ale przede wszystkim radość, wspólnotę i piękne emocje. Dlatego tak bardzo cieszy nas, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia i wspólnie kultywować tę wyjątkową tradycję.