Magia Świąt…

Środowiskowy Dom Samopomocy w Międzyzdrojach prowadzony przez PSONI koło w Wolinie wybrał się na wycieczkę autokarową  do Szczecina.

Uczestnicy placówki odwiedzili Centrum handlowo-rozrywkowe Galaxy, w którym mogli dokonać przedświątecznych zakupów oraz podziwiać jarmark bożonarodzeniowy. Na specjalnie przygotowanych stoiskach można było zaobserwować  wyjątkowe dekoracje świąteczne począwszy od bombek, łańcuchów, stroików, lampionów oraz zasmakować staropolskie specjały kulinarne.

Cudowne dekoracje, sznury światełek, smakowite zapachy i jedyna w swoim rodzaju atmosfera to symbole, które towarzyszą przedświątecznym przygotowaniom. Ten sielski klimat bardzo nam wszystkim się udzielił, rozgrzał serca i wprawił w radosny nastrój. Magia świąt sprawiła, że każdy z nas pomyślał o naszych bliskich i postanowił obdarować ich drobnymi prezentami.

Wspólne wyjazdy, chwile w miejscach oddalonych od naszej codzienności kształtują poprawne zachowania, uczą współżycia w grupie, integrująprzez co trenują umiejętności zachowań społecznych. Proponują różne formy spędzania czasu wolnego, które pozwalają szczególnie w okresie świątecznym przenieść się w czas zadumy i magii. Czego i Wszystkim Państwu życzymy…

Terapeuta zajęciowy

Aleksandra Antosiak

Skip to content