Klub Senior +

Dzięki Gminie Międzyzdroje, Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Wolinie mogło poszerzyć swoją działalność o dwie nowe placówki. Obydwie mają siedzibę w Międzyzdrojach przy ulicy Kolejowej 33. 

Są to: Środowiskowy Dom Samopomocy oraz Klub Senior +.

Jesteśmy w gotowości od 4 stycznia 2021 roku. Rzecz jasna ze względu na pandemię nasze Ośrodki nie mogą jeszcze bezpośrednio rozpocząć swojej aktywności. Placówki są jednak przygotowane na otwarcie i czekają na odgórne decyzje Urzędu Wojewódzkiego w sprawie zniesienia obostrzeń.

Z wielką niecierpliwością chcielibyśmy przywitać naszych uczestników. Stworzyliśmy odpowiednie warunki do terapii, odpoczynku, pracy w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Oba Ośrodki są w pełni wyposażone oraz dostosowane do potrzeb bio – psycho społecznych, indywidualnie dla każdego uczestnika.

Wszystkim gwarantujemy uśmiech, odrobinę przyjemności, zabawę oraz radość.

Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć miejsce pełne życzliwości. Każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie oraz czas dla rozwoju pasji i zainteresowań. Pragniemy, aby warunki i rodzinna atmosfera naszego drugiego domu sprawiła, że nasi uczestnicy z dużą chęcią będą chcieli codziennie do nas wracać.

Czekają pracownie oraz wykwalifikowana kadra.

Kierownik Ewa Tomala, Terapeuta zajęciowy oraz wiceprzewodnicząca PSONI koło w Wolinie Bożena Daniluk

                     

Skip to content