Dzień Babci i Dziadka w Klubie Seniora+

Chociaż nie wszyscy seniorzy są babciami czy dziadkami jednak dzień ten spędziliśmy wspaniale. Wspominaliśmy naszych dziadków i lata szkolne, kiedy chodziliśmy w mundurkach, a na rękawie widniała tarcza. Dla przypomnienia dzieciństwa oraz tamtych czasów pisaliśmy stalówką i atramentem! Teraz to dopiero widać kaligrafię. Odczuwaliśmy mały niepokój, czy aby nie zrobimy kleksa?
Na początku grudnia został ogłoszony konkurs dla naszych uczestników pod hasłem „Znajdź malarza”. Zadaniem polegało na odgadnięciu nazwiska malarza i tytułu obrazu. Każdy uczestnik dostał inny obraz.
Udało się! Brawo dla wszystkich!
Uczestnicy z ogromnym zapałem i zaangażowaniem starali się sprostać wyzwaniu. Oto nasi zwycięzcy – Maria Ścigała, Janina Bagrowska oraz Zenon Komorowicz. Natomiast pani Halinka na poczekaniu napisała znakomity wiersz o Babci i Dziadku. Oczywiście dla naszych wspaniałych „dziadków” odbył się również Koncert życzeń – „Dla każdego coś miłego”. Na każde życzenie dedykowaliśmy ulubione piosenki. A na stole jak to u babci – sok malinowy i najlepsza na świecie ziemniaczana sałatka.

(-) Terapeuta Bożena Daniluk

Skip to content