Goście z Koła Gospodyń Wiejskich w Wapnicy w Klubie Senior+

20 października 2022 roku, z okazji Dnia Seniora zaprosiliśmy gości z Koła Gospodyń Wiejskich „Wiklina” z Wapnicy. Mieliśmy szansę na bliższe poznanie, był czas na spokojne rozmowy, wspólny posiłek oraz dynamiczne grupowe zajęcia terapeutyczne, które przyniosły nam dużo radości i dobrej zabawy. Wspólne śpiewanie piosenek znanych i lubianych, treningi umysłu i pamięci, taniec, gra na instrumentach Orffa  umożliwiło  nawiązanie  pierwszych kontaktów  pomiędzy uczestnikami i poszerzenie kręgu znajomych.

Oczywiście nasi przyjaciele ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Międzyzdrojach nie zapomnieli o naszym święcie i przybyli do nas z życzeniami i piękną laurką.

Dla naszych Seniorów bardzo ważne jest, aby aktywnie włączać się w spotkania integracyjne, zwiększać aktywność w życiu społecznym oraz urozmaicić zajęcia terapeutyczne w Klubie Senior + w Międzyzdrojach. Przy tym wymieniać poglądy, pomysły i plany. Spotkanie upłynęło w przyjaznej atmosferze. Zaplanowano już kolejne wspólne spotkanie.

Wszystkim Seniorom życzymy długich lat w zdrowiu, aktywności i miłości. Realizujcie swoje pasje i spełniajcie swoje marzenia tak, aby każdy dzień był pełen radości i optymizmu.

(-) Terapeuta Bożena Daniluk

Skip to content