Kuchenne rewolucyjne rozterki – Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim Darczyńcom…

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim Darczyńcom, którzy swoim dobrym sercem i zaangażowaniem materialnym sprawili, że nasza zrzutka na portalu zrzutka.pl odniosła sukces.  Dzięki Wam „Kuchenne rewolucyjne rozterki” przestały być kłopotem i stały się szansą na kontynuowanie terapii poprzez zajęcia kulinarne. To wspaniała forma zwiększająca  poczucie własnej wartości, a także zyskanie wiary we własne siły, ucząc jednocześnie pracy w grupie, przy okazji dająca możliwość zjedzenia tego co się przygotowało oraz podzielenia się z innymi uczestnikami terapii. Wszystkie placówki PSONI koło w Wolinie otrzymają po równo kwotę pochodzącą z tej zbiórki, a z efektami naszych wspólnych wysiłków będziecie Państwo mogli zapoznać się na stronie psoniwolin.org  (zakładka nasze akcje – kuchenne rewolucyjne rozterki). Tym sposobem chcemy podzielić się z Wami tym co mamy najcenniejsze – pozytywnymi emocjami, radością na twarzach dzieci oraz starszych uczestników.    

„Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym, że tylko to wszystko, co robimy dla innych, jest tym, co naprawdę warto robić”

 Carroll Lewis

Jeszcze raz dziękujemy za okazane serce i pomoc w imieniu swoim oraz naszych uczestników, które przyczyniły się do sukcesu naszej zbiórki. 

 Adam Jasiewicz,  Bożena Daniluk, Magdalena Gniadek oraz wszyscy pracownicy i uczestnicy PSONI Koło w Wolinie

Skip to content