Marsz Godności – wielka impreza w Wolinie

Jak co roku wzięliśmy udział w tradycyjnym Białym Marszu w Wolinie.

Marsz został zorganizowany w ramach obchodów Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. 

☀️Pogoda nas nie zawiodła – słońce towarzyszyło nam przez całą drogę! Wspólnie przeszliśmy spod budynku WTZ na planty pod Urzędem Miasta, aby pokazać naszą jedność i solidarność. 

Po marszu przyszedł czas na integrację.

Czekały na nas pyszne słodkości – tort i ciasto – oraz smaczna, gorąca zupa.

To był piękny dzień pełen uśmiechu, rozmów i wzajemnego wsparcia. 

Dziękujemy za cudowną atmosferę i wspólnie spędzony czas! 🩵

SM😎