Mikołajkowe szaleństwo w Klubie Senior+ w Międzyzdrojach

Każdy z nas,  nie zważając na wiek, oczekuje na ten magiczny moment. Moment, który pamiętamy od dziecka. Charakterystyczny strój Świętego Mikołaja jest mocno utrwalony w świadomości. Dlatego poprawia nastrój i przywołuje miłe wspomnienia, bezcenne w życiu seniorów.

Już od godzin rannych seniorzy przygotowywali się do imienin Mikołaja. W pięknie wystrojonej sali zapalono wszystkie światełka i choinkę, a na stole pojawiły się słodkości. Oczywiście uczestnicy Klubu zaakcentowali swoim strojem kolor czerwony.

Święty Mikołaj nie zawiódł. Przyjechał z Elfami i wszyscy otrzymali świąteczne upominki. Ale zanim seniorzy otrzymali prezenty, musieli wykazać się znajomością kolęd. Zapracowany Mikołaj z pomocnikami złożył też wizytę w Ratuszu, by rozdać własnoręcznie wykonane prezenty.

Mikołaju-wiek to tylko liczby, a za figurami seniorek i seniorów kryją się młodzieńcze charaktery. Nasza grupa klubowa to prawdziwy skarb! Oczekujemy Ciebie za rok!

Gdy Mikołaj opuścił nasz Klub, rozstrzygnięto Konkurs na najpiękniejsze życzenia świąteczne. Wszystkie były wzruszające i piękne. Jury nagrodziło osoby:

                  1. miejsce – Wojciech Kokot
                  2. miejsce – Teresa Jasiulewicz
                  3. miejsce – Zofia Makuch
pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody za udział.

Zwieńczeniem wspaniałej imprezy mikołajkowej było odczytanie wiersza przez naszego niezawodnego poetę Wojciecha Kokota.

(-) Terapeuta Bożena Daniluk

Skip to content