Oferta pracy dla KIEROWCY z kategorią B

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOPSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W WOLINIE
POSZUKUJE DO PRACY

NA STANOWISKO: kierowca – konserwator

WYMAGANIA:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku
    MILE WIDZIANE:
  • psychotesty, aktualne badania medyczne (w przypadku nieposiadania niezbędne jest ich
    wykonanie)
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • przewozy niepełnosprawnych wychowanków z gminy Wolin na potrzeby ich uczestnictwa w stałych
    zajęciach,
  • dbanie o estetykę i stan techniczny powierzonego pojazdu,
  • prace konserwatorskie na terenie obiektu w Wolinie wg potrzeb
    Aplikację zawierającą CV prosimy przesłać do dnia 22 grudnia 2023r. na adres poczty
    elektronicznej zk.wolin@psoni.org.pl lub dostarczyć osobiście do placówki w Wolinie
    Do dokumentów prosimy dołączyć klauzulę:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji przez PSONI
    KOŁO W WOLINIE z siedzibą przy ul. Mickiewicza 14, 72-510 Wolin. Dołączenie do CV mojego
    zdjęcia, jak również podanie przez mnie w CV większego zakresu danych osobowych niż
    określone w art. 221 Kodeksu pracy jest wyraźnym działaniem potwierdzającym moją zgodę
    na przetwarzania tych danych w celach rekrutacji.”