Oferta pracy w Międzyzdrojach

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W WOLINIE POSZUKUJE DO PRACY NA STANOWISKO:
Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy
oraz Klubu Senior + w Międzyzdrojach.
WYMAGANIA:
– wykształcenie wyższe na kierunku mającym zastosowanie przy
świadczeniu usług w domu,

  • co najmniej półroczne doświadczenie zawodowe polegające na
    realizacji usług dla osób z zaburzeniami psychicznymi,
    – umiejętność komunikacji interpersonalnej,
    – stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku
    MILE WIDZIANE:
  • doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi
    z niepełnosprawnością intelektualną i innymi niepełnosprawnościami.
    ZAPEWNIAMY:
    – umowę o pracę z możliwością stałego zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
    – prowadzenie placówki Środowiskowy Dom Samopomocy
  • prowadzenie placówki Klub Senior +
    – koordynowanie zespołu terapeutycznego,
    Aplikację zawierającą CV prosimy przesłać na adres poczty
    elektronicznej  m.gniadek@psoniwolin.org lub b.daniluk@psoniwolin.org
    lub kontakt:
    Magdalena Gniadek Przewodnicząca ZK PSONI w Wolinie tel. 884 888 837
    Do dokumentów prosimy dołączyć klauzulę:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji
    przez PSONI KOŁO W WOLINIE z siedzibą przy ul. Mickiewicza14, 72-510Wolin.
    Dołączenie do CV mojego zdjęcia, jak również podanie przez mnie w CV większego
    zakresu danych osobowych niż określone w art. 221 Kodeksu pracy jest wyraźnym
    działaniem potwierdzającym moją zgodę na przetwarzania tych danych w celach
    rekrutacji.”