Piękna wycieczka rowerowa po okolicach Przybiernowa

Dziś wybraliśmy się na pierwszą w tym sezonie wycieczkę rowerową 🚴‍♀️🌿

Zanim wsiedliśmy na rowery, zadbaliśmy o nie po zimowej przerwie – napompowaliśmy koła, sprawdziliśmy hamulce i zrobiliśmy małe porządki.

Gdy wszystko było gotowe, wyruszyliśmy na trasę prowadzącą przez las, gdzie mogliśmy cieszyć się świeżym powietrzem, spokojem natury i wspólnie spędzonym czasem. To był piękny początek rowerowego sezonu! 🌞🌳(-)SM😎