Pożegnanie Oli

Dnia 13 lipca 2022 roku, na cmentarzu w Mierzęcinie z wielkim bólem i ze łzami w oczach i sercu pożegnaliśmy naszą uczennicę ś.p. Olę Leciejewską.

Oleńko…

W daleką podróż zabrał Cię Bóg… miałaś dopiero 16 lat, a mimo to swoją dziecięcą dobrocią i wrażliwością pozostawiłaś w nas pokłady piękna i miłości do drugiego człowieka. Bez wątpienia zapamiętamy Twój uśmiech, który rozjaśniał wszystkie mroki i sprawiał, że wszyscy się uśmiechaliśmy. Na zawsze zapamiętamy Twoje roześmiane oczy, kiedy śpiewaliśmy Ci piosenki, a Ty pewnie sobie myślałaś „jak one fałszują”..Choć nie powiedziałaś do nas ani jednego słowa uczyłaś nas pokory, miłości i delikatności. Wiemy, że lubiłaś słodkości w szczególności torty- Twój uśmiech też to zdradzał, nie dało się Tobie tego ukryć. Pomimo, że czasem doskwierał Ci ból byłaś ciekawa świata. Z wielką radością witałaś pana z brodą i chętnie poddawałaś się ćw. rehabilitacyjnym, bo wiedziałaś, że to Ci pomaga. Podobnie było z masażami-niejednokrotnie musiałyśmy go przerywać ze względu na Twój uśmiech-bo miałabyś wysmarowane ząbki oliwką… Wsłuchiwałaś się w nasze słowa i reagowałaś na nie swoją buzią i pięknymi dużymi oczkami.

 Dziś jesteś wśród Aniołków i patrzysz na nas z góry, prosimy Cię- czuwaj nad nami każdego dnia, a każda tęcza, która pojawi się nad ostromickim niebem będzie dla nas symbolem Ciebie i  Twojego uśmiechu. Dziękujemy Bogu za to, że postawił nam Ciebie na naszych drogach, bo dałaś nam bardzo dużo ciepła i wrażliwości.

Oleńko… Nie mówimy żegnaj, lecz do zobaczenia tam na Górze!

Skip to content