Praca dla pracownika gospodarczego OREW Ostromice!

OŚRODEK REHABILITACYJNO- EDUKACYJNO- WYCHOWAWCZY W OSTROMICACH

POSZUKUJE DO PRACY

NA STANOWISKO: pracownik gospodarczy

WYMAGANIA:

– obywatelstwo polskie,

– umiejętność pracy w zespole,

– stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku

ZAPEWNIAMY:

– umowę o pracę w pełnym etacie z możliwością stałego zatrudnienia,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– porządkowanie pomieszczeń i terenu wokół obiektu OREW

– przygotowywanie posiłków dla wychowanków,

– nadzór nad środkami czystościowymi,

– zakupy na potrzeby dożywiania dzieci

Aplikację zawierającą CV prosimy przesłać do dnia 31 lipca 2021r.na adres pocztyelektronicznej orew.ostromice@psoniwolin.org

Do dokumentów prosimy dołączyć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji przez PSONI KOŁO W WOLINIE z siedzibą przyul.Mickiewicza14,72-510Wolin.Dołączenie do CV mojego zdjęcia, jak również podanie przez mnie w CV większego zakresu danych osobowych niż określone w art. 221 Kodeksu pracy jest wyraźnym działaniem potwierdzającym moją zgodę na przetwarzania tych danych w celach rekrutacji.”