Spotkanie wielkanocne w ŚDS Międzyzdroje

W dniu 30 marca w Środowiskowym Domu Samopomocy w Międzyzdrojach po raz kolejny odbyło się uroczyste śniadanie Wielkanocne, które wpisało się już w tradycję naszego Domu.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: burmistrz miasta i gminy Międzyzdroje Mateusz Bobek, zastępczyni burmistrza Beata Kiryluk, sekretarz miasta Adam Szczodry, inspektor ds. oświaty, zdrowia i spraw społecznych Grażyna Dubako, kierowniczka OPS w Międzyzdrojach, Małgorzata Musialska przewodnicząca PSONI koło w Wolinie Magdalena Gniadek, wiceprzewodnicząca koła PSONI w Wolinie Bożena Daniluk oraz proboszcz parafii Międzyzdroje Mariusz Cywka.

Po krótkim powitaniu zaproszeni goście złożyli wszystkim życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary nadziei i miłości. Ksiądz proboszcz wspólną modlitwą pobogosławił nasze świąteczne pokarmy. Przy wspólnym stole spotkali się członkowie społeczności ŚDS oraz zaproszeni goście. Nie brakowało ciepłej rodzinnej atmosfery i życzliwości. Śniadaniu towarzyszył iście świąteczny nastrój, liczne świąteczne dekoracje, a suto zastawiony stół nie pozostawił wątpliwości, że święta są tuż, tuż.

Wspólna organizacja uroczystości stanowi doskonały element terapii, uczestnicy nabywają umiejętności, które mogą wykorzystać w codziennym życiu.

Skip to content