Spotkanie wigilijne w ŚDS Międzyzdroje

Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia w Środowiskowym Domu Samopomocy w Międzyzdrojach odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne. Wspólne świętowanie to wyjątkowy czas, kiedy składamy sobie życzenia i dzielimy się opłatkiem, który jest symbolem miłości, pokoju i przebaczenia.

Okazja ta zgromadziła przy wspólnym stole uczestników ŚDS, ich rodziców, zaproszonych gości oraz członków Zarządu PSONI koło w Wolinie. Na spotkaniu nie zabrakło również przedstawicieli wspierających nas instytucji. Po wspólnej modlitwie i życzeniach nadszedł czas na podzielenie się opłatkiem.

Spotkanie umilił występ artystyczny przygotowany przez uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy. Po części artystycznej wszyscy zasiedliśmy do stołu pełnego pysznych potraw. W trakcie spotkania również wspólnie kolędowaliśmy. Tego dnia nie zabrakło też świątecznych prezentów dla naszych wspaniałych uczestników.

Całe to spotkanie nie byłoby możliwe, gdyby nie wspólne zaangażowanie uczestników ŚDS, rodziców, pracowników placówki, a także dofinansowaniu ze środków PFRON z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kamieniu Pomorskim.

Skip to content