Teatr „My” stał się gwiazdą eventu i poruszył serca naszych najcenniejszych członków rodziny …

Teatr „My”  swoim spektaklem pt. „Stiepan Stiepanowicz”  oczarował wyjątkową publiczność na evencie z okazji Dnia Babci oraz Dziadka w Kartlewie. Były gromkie brawa oraz dużo śmiechu, nie zabrakło również ponadczasowego przesłania „ Prawdziwa  Miłość jest wszystkim”.

Spektakl w dość zabawnej formie opowiada historię zamożnego kawalera  do którego zjeżdżają się zalotne damy wraz ze swoimi rodzicielkami. Jak to zwykle bywa ich zdolności i umiejętności są podkoloryzowane i wzmacniane, wszystko po to aby zdobyć serce ów kawalera. Niestety sprawy obierają nieoczekiwany obrót  który obnaża prawdziwe intencje dam… Z lekkim niedosytem zostawiamy Was po to abyście sami mogli zobaczyć tą sztukę.

Duża dawka pozytywnych emocji sprawiła że goście poczuli się w tym dniu bardzo wyjątkowo widząc taką formę wartości które sami starają się przekazać swoim wnukom. Na zakończenie otrzymali słodki poczęstunek który został wręczony od ich najmniejszych członków rodziny.

Ten dzień z pewnością zostanie zapisany w pamięci jako wyjątkowe doświadczenie , czas w gronie najważniejszych osób w  życiu babci i dziadka z lekką nutką humoru i dobrej zabawy w interpretacji Teatru „MY”.

Skip to content