Turnus rehabilitacyjny w Świnoujściu

W tym roku zarząd PSONI koło w Wolinie w tym roku zorganizował turnus rehabilitacyjny w Świnoujściu, w Ośrodku „Graal”. Termin wypoczynku od 16-30.05.2026 r.

Zamieszkaliśmy w cichej, spokojnej dzielnicy, wśród pięknej zieleni. Codziennie korzystaliśmy z ciepłego, rekreacyjnego basenu oraz szerokiego wachlarza zabiegów rehabilitacyjnych.

Obsługa była  miła  i przyjazna, że przyjemnością było iść na zabieg nawet we wczesnych godzinach.

Całą grupą braliśmy udział w spacerach, ognisku, zabawie, tańcach i wycieczce meleksem po Świnoujściu.

Najważniejsza jest możliwość pobycia poza domem z dala od codziennych trosk, budowanie nowych relacji, zmiana otoczenia ,przebywanie w grupie.

Ciekawe zajęcia w połączeniu z zabiegami rehabilitacyjnymi jest źródłem dobrych wspomnień.

Wiceprzewodnicząca PSONI 

Bożena Daniluk