ŚDS Międzyzdroje i wakacyjny zawrót głowy w Międzyzdrojach

Uczestnicy Środowiskowego Dom Samopomocy w Międzyzdrojach prowadzonego przez PSONI koło w Wolinie chętnie i licznie korzystają z ciekawych miejsc do wypoczynku, rozrywki oraz bogatej oferty kulturalno-rekreacyjno-sportowej proponowanej przez gminę Międzyzdroje.


Liczna grupa osób z dużym zaangażowaniem brała udział w plenerowych warsztatach plastycznych tworząc kreatywne prace za pomocą różnych technik. Atrakcyjną formą treningu na kształtowanie fizycznej była ‘’Wakacyjna Zumba’’, która cieszyła się ogromną popularnością wśród uczestników będąc mixem dobrej zabawy, tańca i odrobiny mocnego wysiłku. Energetyczna i szalenie skoczna muzyka stanowi idealną oprawę dla tej dynamicznej aktywności. Moc endorfin wydzielona podczas wspólnej zabawy dostarczyła pozytywnej energii na bardzo długo. Kolejnym elementem wakacyjnych atrakcji był rejs wycieczkowy katamaranem
‘’ Wodniczka” po 44 wyspach Świnoujścia wraz z uczestnikami Klubu Senior+ .

Podczas rejsu odkryliśmy piękno naszego regionu, poznaliśmy tajemnice przyrody oraz mieliśmy okazję podziwiać unikatowe krajobrazy. Wspólna integracja, miła zabawa oraz interesujące pogawędki podczas obiadu w Tawernie w Wapnicy dopełniły radości tego spotkania.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne propozycje aktywnego wypoczynku w naszym mieście .

(-) Terapeuta zajęciowy
Anna Frymus

Poniżej zbiór zdjęć:

Skip to content