ŚDS Przybiernów na międzynarodowym meczu siatkówki

Dnia 8 lutego 2023 byliśmy gośćmi na meczu siatkarskiej ligi mistrzyń. O wygraną walczyły drużyny: Grupa Azoty Chemik Police – Eczacibasi Dynavit Stambuł. Mecz odbył się w Szczecińskiej Netto Arenie o godzinie 18:00.

Wielu z nas po raz pierwszy mogło na żywo oglądać mecz siatkarskich drużyn na najwyższym mistrzowskim poziomie!!! Z najbliższej możliwej odległości obserwowaliśmy jak wygląda rozgrzewka, prezentacja drużyn, sędziów, czy w końcu sam mecz.
Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Eczacibasi Dynavit Stambuł. Z całych sił dopingowaliśmy nasze zawodniczki i nawet ich przegrana tego nie zmieniła.

Dzięki dobremu sercu naszego przyjaciela Jarosława Daniluka nikomu nie burczało w brzuchu w czasie oglądania tych sportowych rozgrywek. Pan Jarek zasponsorował pyszny obiad dla naszych uczestników.
Możliwość obejrzenia tego emocjonującego meczu mieliśmy dzięki uprzejmości Grupy Azoty Chemik Police, która ufundowała nam bilety. Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej Chemika Police zadbało o to abyśmy spotkanie mogli oglądać w biało niebieskich koszulkach. Wszystkim osobom zaangażowanym w sprawienie nam tak wielkiej frajdy SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Skip to content